O nás

Jsme společnost, která vyrábí a dodává dřevostavby na bázi celostěnových panelů. Náš rakouský koncern, jehož jsme součástí, vyrábí dřevostavby již déle než 50 let a dodává domy a další objekty do celé Evropy (více informací na www.wolfhaus.at nebo www.wolfhaus.de)

Stavební koncern WOLF SYSTEM Group s více než padesátiletou historií své existence působí v České republice jako dceřiná společnost od roku 1992, tedy více než čtvrt století. Veškeré poznatky a know-how daného oboru získané ze zemí Evropské unie aplikujeme na domácím trhu. Jedním z hlavních produktů firmy jsou projekce, výroba a výstavba montovaných dřevostaveb – nízkoenergetických domů a budov s větším rozsahem užití.

Všechny domy pro naše zákazníky plánujeme a naceňujeme jako individuální, můžete si vybrat z naší nabídky (popřípadě takový dům můžeme upravit podle Vašich přání), můžete mít vlastní návrh nebo s Vámi vytvoříme zcela individuální návrh na základě Vašich představ a požadavků. To znamená, že pokud představu máte, můžeme Vám dům na základě Vašich požadavků navrhnout a připravit kalkulaci kompletních nákladů na něj.